LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Chandelier 13073130
nr 1307 3130
CHANDELIER
height: 70 cm, wear, damages.
höjd: 70 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 200
Monday February 17 2020
at 18:13:26
200 kr